ورق لوله میلگرد تفلون
تماس: 35098 (031)

تفلون کولار

تفلون کولار

PTFE/KEVLAR

تفلون کولار ptfe kevlar الیاف کولار

تفلون کولار ptfe kevlar الیاف کولار

Chemfab TCK 100-17 CC

TCK مخفف پوشیده شده با الیاف کولار می باشد.

تفلون PTFE ( پلی تترافلوئورواتیلن ) پوشش داده شده با الیاف پلی آرامید بافته شده که شبیه به TCK 100-17 اما عملکرد و دوام را بهبود داده که بعلت لایه های بیرونی نهایی است که بطور خاصی  برای خواص پوششی بهبود یافته شده ساخته شده است.

معمولا در تسمه های انتقال دهنده با سرعت بالا استفاده می شود.

مناسب جهت مواد غذایی و رنج دمایی منفی 73 تا مثبت 220

Chemfab TCK 100-5

تفلون کولار که با الیاف کولار پوشش داده شده است و دارای خواص آنتی استاتیک می باشد. این محصول دارای استحکام کششی شدیدا بالا نسبت به ضخامت می باشد.

معمولا در کاربردهای تسمه های انتقال دهنده و بطور ویژه برای ماده تقویت کننده لبه مناسب می باشد.

کولار برای استفاده در محیط های مرطوب یا بخاردار توصیه می شود.

مناسب جهت مواد غذایی و رنج دمایی منفی 73 تا مثبت 220

Chemfab TCK 100-6

این محصول دارای استحکام کششی شدیدا بالا نسبت به ضخامت می باشد.

معمولا در کاربردهای تسمه های انتقال دهنده و بطور ویژه برای ماده تقویت کننده لبه مناسب می باشد.

کولار برای استفاده در محیط های مرطوب یا بخاردار توصیه می شود.

مناسب جهت مواد غذایی و رنج دمایی منفی 73 تا مثبت 220

Chemfab TCK 800

یک الیاف تسمه ای انتقال دهنده با سایز مش 2*2 میلی متر بر پایه پلی تترافلوئورواتیلن پوشیده شده با الیاف بافته شده و فایبرگلاس است. به علت حضور الیاف کولار در محصول جهت بسته بندی، این محصول دارای استحکام مکانیکی خیلی خوب ، پایداری ابعادی دارد و بطور خاص مناسب برای استفاده در محیط های مرطوب و یا ماشین های خشک کن سریع می باشد.

این محصول ساختار بافت شده leno دارد. ویژگی های خشک کن عالی و خواص  release را ارائه می دهد.

معمولا به عنوان یک تسمه نقاله خشک کن برای استفاده در خشک کن های هوای داغ استفاده می شود و بطور خاص برای حمل محصولات کوچک مناسب است.

خرید تفلون

برای خرید آسان PTFE و سفارش محصولات پیش ساخته تفلون اعم از ورق – لوله – میلگرد – پکینگ – نوار و محصولات و قطعات نهایی PTFE در سراسر ایران با ما در تماس باشید.

تفلون ایران افتخار دارد تا با مشاوره رایگان برای تامین نیازهای شما در کنار شما باشد.

09120595977

 

مطالب مرتبط

تفلون PTFE چیست تفلون PTFE چیست تفلون PTFE چیستتاریخچه پلی تترا فلئورو اتیلن یا تفلون ( PTFE ) چیست ؟این پلیمر در سال 1938 به طور تصادفی توسط plunkett کشف شد. در حالی که وی در حال تلاش کردن برای ساختن و تولید یک خنک کننده ی CFC بود. این پلیمر در دستگاه فشار آزمایشگاه پلانکت پلیمرسازی شد (در این واکنش آهن جداره ی ظرف به عنوان کاتالیزور عمل کرد).در سال 1941 این پلیمر ثبت شد و سه سال بعد با نام تجاری تفلونثبت گردید.
تفلون تفلون تفلونمعرفی تفلون: تفلون برند تجاری ثبت شده توسط کارخانه دوپونت آمریکا برای رزین فلئورو پلیمر است.رزین فلئورو پلیمر تفلون PTFE قسمتی از خوانواده بزرگ محصولات بر پایه فلئورین می باشند که شامل FEP و تفلون PFA و نیز فلئورو پلیمر Tefzel می باشد.این متریال ها می توانند یک رنج وسیع از تجهیزات و قطعاتی که نیاز به مشخصات مکانیکی، الکتریکی، شیمیایی، حرارتی، و مقاومت به سایش خوب را دارند بسازند.
پوشش تفلون پوشش تفلون پوشش تفلون PTFE Coatingپلی تترا فلئورو اتیلن یا تفلون PTFE پوشش نچسب پوشش نچسب تفلون دو نوع سیستم پوشش می باشدپرایمر یا اولیه تاپ کوت یا پوشش نهایی این محصولات دارای دمای عملکردی بالا تا 260 درجه سانتیگراد می باشند و ضریب سایش بسیار پایین، مقاومت به خوردگی بالا و مقاومت در برابر اسید و باز عالی هستند. تفلون در این نوع مصرف به صورت مایع می باشد.

ربات تفلون ایران

نظر سنجی مشتریان

× فروش ویژه! ورق پلی اورتان های پلیمر؛ تولید داخل با متریال اروپایی تماس با 35098-031