ورق لوله میلگرد تفلون
تماس: 35098 (031)

کولار

کولار (kevlar) نام تجاری برای الیاف ساخته شده از پارا آرامید است. کولار معمولا به صورت الیاف یا پارچه‌های بافته شده یا به عنوان یک بخش از مواد کامپوزیتی استفاده می‌شود.

کولار دارای نسبت استحکام به وزن بالایی است از این رو استفاده های زیادی در زندگی بشر از جمله لباس های خاص یا بادبان کشتی و… دارد. اگر کولار وزنی برابر فولاد داشته باشد 5 برابر آن استحکام بیشتری از خود نشان می دهد.

پارچه KEVLAR را می توان به عنوان یک جایگزین عالی برای فیبر کربن یا فایبرگلاس مورد استفاده قرار داد.کامپوزیت kevlar در درجه بندی های سبک، مقاوم در برابر ضربه، مقاوم در برابر سایش، مقاوم در برابر حرارت، و دارای خواص قدرت بسیار عالی برای کاربردهای بیشتر استفاده می شود.

نوار کولار kevlar

نوار کولار kevlar

خواص کولار

الیاف kevlar خاصیت کشسانی بسیار خوبی دارند. فیبر kevlar دارای انواع مختلفی می باشند که هر کدام با مجموعه ای خاص از خواص و ویژگی های عملکرد برای نیازهای مختلف تولید می شوند.

انواع کولار

کولار 29

خانواده اصلی انواع محصولات کولار است. دارای خاصیت کششی. این الیاف در کاربردهای بالستیک، طناب ها و کابل ها، لباس های محافظ مانند دستکش های مقاوم در برابر برش، استفاده از محافظ ها مانند کلاه ایمنی، زره پوش خودرو و صفحات و همچنین تقویت لاستیک در لاستیک ها و شیلنگ های خودرو استفاده می شود.

کولار 49

به طور عمده در کابل فیبر نوری، پردازش نساجی، تقویت پلاستیکی، طناب، کابل و کامپوزیت برای کالاهای ورزشی دریایی و کاربردهای هوا فضا مورد استفاده قرار می گیرد.

کایاک، قایق رانی، قایق های با سرعت بالا، پانل های بدنه هواپیما، مخازن تحت فشار، تجهیزات ورزشی، توربین های بادی و خیلی از مصارف دیگر.

kevlar 100

الیاف kevlar رنگی تولید شده در طناب ها و کابل ها، نوارها و پارچه ها، دستکش و دیگر لباس های محافظ و کالاهای ورزشی استفاده می شود.

kevlar 119

بلند تر شدن، استفاده به عنوان الیاف مقاوم در برابر انعطاف پذیری خستگی در محصولات لاستیکی، کمربندهای خودرو و شیلنگ کاربرد دارد.

kevlar 129

بسیار سبک، با کارایی بالا و نوع بسیار مقاوم که در چرخ دنده های موتور سیکلت، وسایل حفاظتی، طناب ها و کابل ها و شلنگ های فشار بالا در صنعت نفت و گاز استفاده می شود.

kevlar KM2

پارچه های بافته شده از آن در بافت کلاه و جلیقه در لباس های نظامی کاربرد دارد.

kevlar KM2 plus

استحکام بالا، چقرمگی بالا و فیبر نازک تر آن در جلیقه و کلاه برای نیروهای نظامی کاربرد دارد.

تولید کولار

kevlar (پلی پارافینلین ترفتالامید) پروسه تولیدی گرانی دارد. مشکلاتی که استفاده از اسید سولفوریک غلیظ به وجود می‌آید و همچنین نیاز به نگهداری پلیمرغیر حلال در آب به صورت محلول در طول مدت ترکیب و چرخاندن آن مسئله را مشکل می‌سازد.

تفلون کولار

 

 

مطالب بیشتر تفلون ایران

تفلون PTFE چیست تفلون PTFE چیست تفلون PTFE چیستتاریخچه پلی تترا فلئورو اتیلن یا تفلون ( PTFE ) چیست ؟این پلیمر در سال 1938 به طور تصادفی توسط plunkett کشف شد. در حالی که وی در حال تلاش کردن برای ساختن و تولید یک خنک کننده ی CFC بود. این پلیمر در دستگاه فشار آزمایشگاه پلانکت پلیمرسازی شد (در این واکنش آهن جداره ی ظرف به عنوان کاتالیزور عمل کرد).در سال 1941 این پلیمر ثبت شد و سه سال بعد با نام تجاری تفلونثبت گردید.
تفلون تفلون تفلونمعرفی تفلون: تفلون برند تجاری ثبت شده توسط کارخانه دوپونت آمریکا برای رزین فلئورو پلیمر است.رزین فلئورو پلیمر تفلون PTFE قسمتی از خوانواده بزرگ محصولات بر پایه فلئورین می باشند که شامل FEP و تفلون PFA و نیز فلئورو پلیمر Tefzel می باشد.این متریال ها می توانند یک رنج وسیع از تجهیزات و قطعاتی که نیاز به مشخصات مکانیکی، الکتریکی، شیمیایی، حرارتی، و مقاومت به سایش خوب را دارند بسازند.
پوشش تفلون پوشش تفلون پوشش تفلون PTFE Coatingپلی تترا فلئورو اتیلن یا تفلون PTFE پوشش نچسب پوشش نچسب تفلون دو نوع سیستم پوشش می باشدپرایمر یا اولیه تاپ کوت یا پوشش نهایی این محصولات دارای دمای عملکردی بالا تا 260 درجه سانتیگراد می باشند و ضریب سایش بسیار پایین، مقاومت به خوردگی بالا و مقاومت در برابر اسید و باز عالی هستند. تفلون در این نوع مصرف به صورت مایع می باشد.
لوله تفلون لوله تفلون لوله تفلون از محصولات پیش ساخته تفلون PTFE است. تفلون ایران عرضه کننده انواع لوله تفلون خالص، لوله تفلون کربن، لوله تفلون برنز، لوله تفلون گلاس، لوله تفلون گرافیت و لوله تفلون کربو گرافیت می باشد. تفلون به دلیل وجود خواصی همچون ضریب سایش پایین، تحمل حرارت تا 260 درجه، مقاومت در برابر اسید و باز، ضربه پذیری نسبتا بالا بسیار پرکاربرد است.تفلون ایران عرضه کننده انواع لوله تفلون از جنس تفلون می باشد:
ورق تفلون ورق تفلون ورق تفلون ورق تفلون از محصولات پیش ساخته تفلون PTFE است. تفلون ایران عرضه کننده انواع ورق تفلون خالص، ورق تفلون کربن، ورق تفلون برنز، ورق تفلون گلاس، ورق تفلون گرافیت و ورق تفلون کربو گرافیت می باشد. تفلون به دلیل وجود خواصی همچون ضریب سایش پایین، تحمل حرارت تا 260 درجه، مقاومت در برابر اسید و باز، ضربه پذیری نسبتا بالا بسیار پرکاربرد است.تفلون ایران عرضه کننده انواع ورق تفلون از جنس تفلون می باشد:

ربات تفلون ایران

نظر سنجی مشتریان

× فروش ویژه! ورق پلی اورتان های پلیمر؛ تولید داخل با متریال اروپایی تماس با 35098-031