ورق لوله میلگرد تفلون
تماس: 35098 (031)

گسکت تفلون

گسکت تفلون

گسکت تفلون ( PTFE GASKET )

 

گسکت تفلون PTFE Gasket

گسکت تفلون PTFE Gasket

گسکت GASKET عضو آب بندی است که بین دو پیشانی فلنج قرار می گیرد و با استفاده از نیروی فشاری مجموعه ای از پیچ ها که در اطراف محیط لبه های فلنج قرار دارند، نگه داشته می شود .گسکتها از مواد مختلفی در کاربردهای مختلف ساخته می شوند. گسکت ها باید به گونه ای ساخته و انتخاب شوند که در مدت زمان اتصالشان بتوانند در دما و فشارهای سیال عمر کنند.

گسکت PTFE تفلون برای مصارف خاصی به علت ویژگی های منحصر به فرد تفلون PTFE مورد استفاده قرار می گیرد.

تفلون پلیمری است که در برابر خردگی در برابر اسید و باز مقاوم است و واکنش شیمیایی با اسید ها و بازها نمی دهد از این رو گسکت تفلون که در محیط های اسیدی و بازی قرار دارد در برابر خردگی مقاوم است. تفلون دارای ضریب سایش بسیار پایینی است از این جهت برای مصارفی که بحث سایش گسکت تفلون مد نظر است بهترین ماده ی پلیمری می باشد.

رنج تحمل حرارتی تفلون از -160 درجه تا 260 درجه ی سانتیگراد است بنابراین گسکت تفلون تحمل حرارتی بسیار خوبی دارد.

گسکت PTFE تفلون به خاطر ویژگی هایی که در بالا ذکر شد در صنایع فولاد و نفت و گاز و پتروشیمی کاربرد فراوان دارد.

خرید گسکت تفلون

تفلون ایران تولید کننده ی انواع گسکت تفلون در سایز های مختلف می باشد. تفلون ایران با تکیه بر سالها تجربه در زمینه ی ماشین کاری و تراشکاری تفلون PTFE ارائه دهنده ی بهترین و دقیق ترین سایز و ابعاد قطعات نهایی تفلون در ایران می باشد.

گسکت PTFE تفلون در گروه گسکتهای غیر فلزی قرار می گیرد که جنس آن از پلی تترا فلئورو اتیلن یا همان تفلون ( PTFE ) است. علت استفاده از گسکت تفلون ویژگی های منحصر به فرد تفلون است که آنرا برای مصارف مختلفی در صنایع گاز و نفت و پتروشیمی و فولاد به ماده ای مهم تبدیل می سازد. تفلون دارای پایین ترین ضریب سایش در بین پلیمرهاست. تفلون تحمل حرارتی تا 260 درجه سانتیگراد دارد و در برابر اسید ها و بازها مقاوم است. تفلون ایران با طراحی و ساخت انواع گسکت از جنس انواع تفلون به یکی از معتبرترین تولیدکنندگان این نوع گسکت ها در ایران تبدیل شده است. برای سفارش و مشاوره تلفنی و خرید گسکت PTFE تفلون با ما در تماس باشید.

09120595977

محصولات مرتبط تفلون

گسکت گسکت گسکت GASKET گسکت GASKET عضو آب بندی است که بین دو پیشانی فلنج قرار می گیرد و با استفاده از نیروی فشاری مجموعه ای از پیچ ها که در اطراف محیط لبه های فلنج قرار دارند، نگه داشته می شود .گسکتها از مواد مختلفی در کاربردهای مختلف ساخته می شوند. گسکت ها باید به گونه ای ساخته و انتخاب شوند که در مدت زمان اتصالشان بتوانند در دما و فشارهای سیال عمر کنند.
پیستون رینگ و رایدر رینگ پیستون رینگ و رایدر رینگ پیستون رینگ و رایدر رینگپیستون رینگ و رایدر رینگ های سپاهان پلیمر برای کاربرد های مهندسی و به طور خاص متناسب با پارامتر های عملیاتی شما برای طیف وسیعی از شرایط عملیاتی طراحی و ساخته می شود.نکات پر اهمیت پیستون رینگ و رایدر رینگ توانایی آببندی بسیار عالی راهنمای پیستون دقت بالای ماشین کاری استفاده از متریال مناسب طراحی ویژه برای هر کاربرد به صورت اختصاصی
پره پمپ وکیوم پره پمپ وکیوم پره پمپ وکیوم یا اصطلاحا Rotary پره های کربنی پمپ وکیوم در واقع در داخل شیارهای قسمت دوار یک پمپ وکیوم قرار گرفته که بسته به چرخش پمپ این تیغه ها و سیال یا گاز داخل پمپ از متریال های کربن، فیبر نخ دار، فیبر استخوانی یا اپکسی گلاس استفاده می شود.از داخل قسمت شیاردار روتاری ( ROTARY ) خارج شده و به دیوار پمپ می چسبند تا در هنگام چرخش آببندی کامل صورت پذیرد.
آببند شیر پروانه ای آببند شیر پروانه ای آببند شیر پروانه ای تفلون تفلون یک پلیمر با ویژگی های بسیار منحصر به فردی است اما علت استفاده از آن به عنوان آب بند شیر پروانه ای در صنایعی همچون نفت و گاز و پتروشیمی این است که تفلون دارای مقاومت بالایی در برابر محیط های اسید و باز است. هم چنین تفلون تا 260 درجه تحمل حرارتی دارد و پایین ترین ضریب سایش را در بین تمامی پلیمر ها دارد و همین ویژگی ها باعث شده تا تفلون ایران قطعات آببند شیرهای پروانه ای تفلونی را طراحی و بسازد و در خدمت صنعت نفت و گاز و پتروشیمی باشد.
بک آپ رینگ بک آپ رینگ با توجه به نام بک آپ رینگ و بر خلاف تصور مردم هیچ گاه بک آپ رینگ ها به عنوان آب بندی استفاده نشده اند و همیشه به منظور حفاظت و پشتیبانی از اجزا دیگر یک پکینگ آب بند در نظر گرفته می شود.معمولا بک آپ رینگ ها دارای مقاطع مستطیل شکل هستند که در فرم های گوناگون ساخته می شوند.بک آپ رینگ ها معمولا در یک شیار به همراه اجزا آب بند ک معمولا آب بندهای الاستومری هستند که ترجیحا نوع اورینگ از متریال های NBR, HNBR, VITON و پلی اورتان می باشند قرار میگیرد.بک آپ رینگ ها باید در یک تلورانس بسیار دقیق ماشین کاری شوند تا از بیرون زدگی آببندهای الاستومری همچون پلی اورتان جلوگیری کنند.

ربات تفلون ایران

نظر سنجی مشتریان

× فروش ویژه! ورق پلی اورتان های پلیمر؛ تولید داخل با متریال اروپایی تماس با 35098-031