ورق لوله میلگرد تفلون
تماس: 35098 (031)

پوشش تفلون

پوشش تفلون

پوشش تفلون PTFE coating

پوشش تفلون PTFE coating

پوشش تفلون PTFE Coating

1-     پلی تترا فلئورو اتیلن یا تفلون PTFE پوشش نچسب

پوشش نچسب تفلون دو نوع سیستم پوشش می باشد

  • پرایمر یا اولیه
  • تاپ کوت یا پوشش نهایی

این محصولات دارای دمای عملکردی بالا تا 260 درجه سانتیگراد می باشند و ضریب سایش بسیار پایین، مقاومت به خوردگی بالا و مقاومت در برابر اسید و باز عالی هستند. تفلون در این نوع مصرف به صورت مایع می باشد.

2-     پوشش FEP یا کوپلیمر اتیلن پروپیلن فلئورین شده

پوشش FEP یا اصطلاحا COATING ( کوتینگ )  بر اساس ذوب و جریان مذاب می باشد و در این حالت ورقه های نازک فوق العاده از پوشش FEP روی سطح ایجاد خواهد شد که دارای ویژگی های عالی مقاومت اسید و باز، ضریب اصطکاک پایین، سطح فوق العاده نچسب و حداکثر دمای عملکرد 204 درجه خواهد بود.

3-   پوشش PFA یا پر فلئورو الوکسی

از طریق پخت جریان مذاب روی سطح که به دو شکل مایع و پودر قابل استفاده می باشد. مزایای این نوع پوشش تحمل حرارتی بلند مدت 260 درجه ضخامت ورق تا 40 میلی متر و سختی عالی نسبت به PTFE و FEP

4-   ETFE  یا اتیلن تترا فلئورو اتیلن

اگرچه این متریال به طور کامل فلئورینه نشده اما مقاومت بسیار عالی در برابر اسید و باز، تحمل حرارتی 150 درجه را دارا است. رزین ETFE نسبت به سایر فلئورو پلیمرها سخت تر هستند و تا ورقه های 40 میلی متر قابل استفاده خواهند بود و فقط به صورت پودری خواهد بود.

5-   پوشش تفلون ترکیبی

این پوشش از محلول با فرمول خاص که از ترکیب تفلون و با یکی دیگر از پلیمرها به کاربرده می شود که به منظور تقویت سختی و مقاومت به خوردگی تفلون می باشد زیرا سایر مشخصات تفلون در حلال پخت حفظ شده اند.

6-   پوشش تفلون ترکیبی خود لغزنده

این نوع پوشش نیز به صورت ترکیبی جهت ایجاد ویژگی خود لغزنده در شرایط خشک انجام می شود که معمولا با فیلرهای همچون کربن، محلول تفلون را پر کرده و تفلون کربن تولید شده را پوشش می دهد.

مطالب مرتبط

تفلون PTFE چیست تفلون PTFE چیست تفلون PTFE چیستتاریخچه پلی تترا فلئورو اتیلن یا تفلون ( PTFE ) چیست ؟این پلیمر در سال 1938 به طور تصادفی توسط plunkett کشف شد. در حالی که وی در حال تلاش کردن برای ساختن و تولید یک خنک کننده ی CFC بود. این پلیمر در دستگاه فشار آزمایشگاه پلانکت پلیمرسازی شد (در این واکنش آهن جداره ی ظرف به عنوان کاتالیزور عمل کرد).در سال 1941 این پلیمر ثبت شد و سه سال بعد با نام تجاری تفلونثبت گردید.
تفلون تفلون تفلونمعرفی تفلون: تفلون برند تجاری ثبت شده توسط کارخانه دوپونت آمریکا برای رزین فلئورو پلیمر است.رزین فلئورو پلیمر تفلون PTFE قسمتی از خوانواده بزرگ محصولات بر پایه فلئورین می باشند که شامل FEP و تفلون PFA و نیز فلئورو پلیمر Tefzel می باشد.این متریال ها می توانند یک رنج وسیع از تجهیزات و قطعاتی که نیاز به مشخصات مکانیکی، الکتریکی، شیمیایی، حرارتی، و مقاومت به سایش خوب را دارند بسازند.
پوشش تفلون پوشش تفلون پوشش تفلون PTFE Coatingپلی تترا فلئورو اتیلن یا تفلون PTFE پوشش نچسب پوشش نچسب تفلون دو نوع سیستم پوشش می باشدپرایمر یا اولیه تاپ کوت یا پوشش نهایی این محصولات دارای دمای عملکردی بالا تا 260 درجه سانتیگراد می باشند و ضریب سایش بسیار پایین، مقاومت به خوردگی بالا و مقاومت در برابر اسید و باز عالی هستند. تفلون در این نوع مصرف به صورت مایع می باشد.

ربات تفلون ایران

نظر سنجی مشتریان

× فروش ویژه! ورق پلی اورتان های پلیمر؛ تولید داخل با متریال اروپایی تماس با 35098-031